My Princess Castle

Ücretsiz prenses oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20,25 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Tapps Tecnologia da Informacao Ltda.
İstediğiniz şekilde kendi prensesinizi yaratmak ve özelleştirmek için özel güzellik salonununda sizde olun ve istediğinizi yerine getirin.

İstediğiniz şekilde kendi prensesinizi yaratmak ve özelleştirmek ister misiniz? Sizin için özel güzellik salonunda bulunun. Saç stilini, gözlerini, elbiselerini ve hatta mücevherlerini, taçlarını ve ayakkabısını seçin prensesinizin. Gerçek bir prensesin yaşayamayacağı her şey bu oyunda. 

Hatta her zaman en sevdiğin prensesini yaratabilirsin. Kar Beyaz, Sindirella, Aurora, Ariel, Belle, Yasemin, Pocahontas, Mulan, Tiana, Rapunzel, Anna, Elsa... Hangisini istersen yaratabilirsin. Her şey sana bağlı!

En sevdiğiniz kaleleri seçin ve hayal edebileceğiniz her oda için yüzlerce farklı güzel ürünle kişisel dokunuşunuzu verin. Oynamak için sevimli bebekler, kuklalar eklemeyi unutmayın.

İnanılmaz oturma odaları, yatak odaları, banyolar, mutfaklar ve daha fazlasını tasarlamak için yaratıcılığınızı kullanın. İşiniz bittiğinde, sonsuza kadar saklamak ve en iyi arkadaşlarınızla paylaşmak için güzel kale veya odanızın fotoğrafını çekin.

Prenses Kalbim prenseslerin ve onların sevimli kalelerinin tüm büyüsünü, fantezilerini ve zevklerini geri getiriyor.

Özellikler

- Prenses bebeğiniz için sayısız kombinasyon

- Birçok kaleler modeli

-İnanılmaz sevimli resimler

- Çocuklardan yetişkinlere kadar her yaştan insan için tasarlandı

- 100'den fazla özel dekorasyon ürünü

- Sevimli bebek, yavru ve yavru kedi

 

My Princess Castle indir